הילה, יובל וירדן בכר

במלאת 9 שנים

מעגל נשים נתניה והסביבה לזכרן של הילה ומיכל מרכינות היום ראש לציון יום השנה התשיעי להירצחם של הילה בכר ושני ילדיה הרכים.
הילה בכר, בת ה-30, קצינה במשטרת ישראל, נרצחה עם ילדיה- יובל בן השנתיים, וירדן בת 43 ימים בלבד- ע"י בעלה.
הילה היוותה את ההשראה להקמת המעגל שלנו בשמחת החיים, באהבת הזולת ובערכי הנתינה לאחר.
אנו גאות לעשות טוב בשמה ולזכרה! תמיד נזכור ותמיד נזכיר!
תהא נשמתן של הילה וילדיה צרורה בצרור החיים!

 

 

מתוך: מעגל נשים נתניה

והנה הוא הגיע, היום המרגש הזה…
ב-23/10/1977 נולדה אהובתינu מיכל אהרונוף בן רעי. במהלך שירותה הצבאי הכירה את הילה בכר, והשתיים הפכו לחברות הכי טובות. הן חלקו יחד הכל, ליוו זו את זו בתחנות החיים, והיו כמו אחיות- בלתי ניתנות להפרדה.
בבוקרו של ה-23/10/2008, בדיוק ביום הולדתה ה-31 של מיכל, נרצחה הילה עם שני ילדיה הרכים ע"י בעלה. כתוצאה מההלם, הזעזוע והאבל, קרו שני דברים: מיכל הפסיקה לחגוג את יום הולדתה בתאריך הלועזי, והחליטה להקים את מעגל נשים נתניה והסביבה לזכרה שלהילה בכר.
מיכל רצתה שכל העולם ישמע על הילה שלה, ולכן בחרה בארגון עולמי, והיא גם הפכה עולמות בשביל שהארגון הזה יסכים שהמעגל יקרא על שמה של הילה. וכך המעגל שלנו הוא היחידי בעולם שהוא לזכרו של מישהו. מיכל הקימה מפעל עצום של נתינה לזולת, מפעל אדיר שעושה טוב לאחרים בשמה של הילה. בכל מקום אליו הגיעה, סיפרה את סיפורו של המעגל וסיפרה על חברתה האהובה.
אי אפשר היה שלא להתאהב.. גם במיכל וגם דרכה, בהילה..
וכך הצטרפנו אנחנו, בנות המעגל… נכבשנו בקסם של מיכל, ועל-אף שמעולם לא הכרנו את הילה, היינו גאות להנציח את זכרה ולעשות טוב בשמה.
במאי האחרון, קרה לנו אסון כבד.. הגעגוע למיכלי גדול כל-כך!!
היום, חל יום הולדתה ה-40 של מיכלי וגם יום הרצח ה-9 של הילה והילדים… ביום הזה, בחרנו לשמח את ילדי השכונות ובני משפחותיהם.
הכנו הפנינג ענק, שמח, צבעוני, ומלא מלא בכל טוב שילדים אוהבים. היום, על אף העצב האישי שלנו, אנחנו נשמח בכל הכוח ילדים עם הוריהם! ביום הזה, על אף העצב בלב, נחבק את משפחות בכר ואהרונוף-בן רעי ונראה להם שאף אחד לא ישכח לעולם את הילה, ואף אחד לא ישכח לעולם את מיכל!
מלאכיות יפות 

מאת: ציפי בכר

מלאכיות שלי!

לא יודעת מה לכתוב,
לא יודעת איך להתבטא.
פשוט נגמרו לי המילים.
הכאב שורף את הלב,
הגוף,והנשמה,
ואתן בנות המעגל היקרות.מיצגות בכבוד
גדול את מיכלי,
את הילה והילדים!
תבורכו אוהבת אותכן
וגאה בכן.
אמא של הילה
דילוג לתוכן