הילה, יובל וירדן בכר

הילול יפה, יובל וירדני מלאכיי הקטנים- מיכל אהרונוב

עברה שנה וסלחי לי הילול שלי, לא יכולתי להקריא מול כולם לכן כתבתי למשפחתך ואני בטוחה כי שמעת.
סלחי לי אם עברו כמה שעות שלא עליתם לי במחשבות, אך זה נדיר כי מאיה הקטנה תמיד מזכירה לי שהיא כאן בזכותך והשארת לי את המתנה הכי מיוחדת בעולם, אז הילול, את הספקת להעניק לי מתנת יום הולדת אחרונה. יפתי, את יודעת שגם היית איתי בכל הלידה, חיזקת אותי וקרנת אור גדול ומושלם.
הילול שלי, אני כבר לא חוגגת את יום הולדתי בתאריך הלוגזי, אל תכעסי או תחשבי שזה טפשי, והרי שלא תחשבי משום שמעולם לא שפטת ומעולם לא העברת ביקורת, רק פירגנת בדרכך האופיינית והענקת לי חום וביטחון, ויותר מכל אהבה ותמיכה ללא גבולות.
הילול אהובתי, שתגעי שכלום כבא אינו אותו הדבר. בכל שמחה אני גם קצת עצובה, כלום כבר אינו שלם כפי שהיה, כלום אינו מלא, ישנו ריק גדול ושחור בלב שממאן להתמלא.
הילולי, ליד מאיה אני הכי שמחה בעולם אז אל תדאגי אני בוכה בשקט ולא לידה. אני דואגת לספר לה מי הייתה הילול שלי ומי היו המלאכים היפים שצריכים לגדול עמה, אך רק תכיר אתכם מתמונות וסרטונים קצרים.
הילול אחותי, אל תדאגי, אני אדאג לדניאלי, תמיד אשמור עליה ואהיה שם בשבילה כפי שאת היית אחותי הצעירה גם היא כך עבורי ואנסה לתת לה כל מה שתקבל ממני.
הילול מלאכית נסיכה, את לא מבינה עד כמה אנחנו מתגעגעים אליכם, זה הולך ומתגבר ואינו מרפה כלל. וכשאני מסתכלת שוב ושוב בתמונות שלכם זה נראה כאילו אתם עוד פה ואני כל כך מצפה שתחזרו ושם יושב הכאב הגדול.
הילול, מלאכים יקרים ויפים, עוד ניפגש, עוד אנשק אתכם חזק חזק, אחבק ולא ארפה.
מיכל

דילוג לתוכן