הילה, יובל וירדן בכר

נאום

ערב טוב ציפי יהודה, הילדים, בני משפחה חברים, מכובדיי כולם.
מה מוביל אדם בבחירת תחום לימודים אקדמיים? אתגר? סקרנות? אהבת הבריות? רצון לעשות משהו יוצא מן הכלל? מהי קריירה ראוייה? מהי שליחותנו? בשאלות אלו התלבטנו לפני מספר שנים יחד עם הילה, עת סיימה את שירותה הצבאי. למן הרגע הראשון הבחירה היתה די ברורה – עולם המשפט. בחירה זו סימלה את עולם ערכיה העשיר – הרצון לסייע למי שזקוק , הלב הרחב , שהיה רגיש לאחר, שרצה לתרום ולתת, את רגישותה הרבה לזולת, חוש הצדק וההגינות, יכולת הביטוי הגבוהה שלה ותבונתה..
כמעט 3 שנים חלפו מאז קופחו חייהם של יקירינו- הילה ושני ילדיה הפעוטים יובל וירדן. שלוש שנים של געגוע אינסופי…!
מי שהיתה עבורנו מקור לאור ואהבה ממשיכה ללוות אותנו במחשבותינו, במעשינו ."הילתה" עוטפת אותנו יום יום, שעה שעה .
חיפשנו דרכים רבות להנציח את דמותך הילה. שכן, היית ועודך עבורנו סמל לרוך לאהבה לנתינה אינסופית, למצויינות למסירות. איך מנציחים עולם ומלואו -אישה מדהימה כמוך בסך הכל בת שלושים, עורכת דין, בעלת תואר שני במשפטים, קצינת משטרה , אם לביאה המגוננת על פעוטותיה בת אחות וחברה מסורה ? כשנדרשתי לשאלה זו, ידעתי כי הדבר שסימל אותך יותר מכל אהובתי היה יכולת הנתינה האינסופית שלך, שמחת חיים, אהבת האדם ואהבת הצדק. לפיכך, היה זה אך טבעי להמשיך את דרכך. וכך נוצר הארוע הנפלא הזה של משטרה -קהילה המייצג את עולם העשייה שכה היית גאה בו, השרות במשטרה היה בשנים האחרונות שלך, שנות בגרותך לחלק מהותי מחייך. למורשת אותה אימצת לחיקך.
לצד המעשים לא זנחת את לימודיך באקדמיה ולפיכך בחרנו לשזור לתוך הארוע מפעל חשוב נוסף.: להעניק בשמך ובשם ילדיך: יובל וירדן מלגות לסטודנטים למשפטים תושבי הוד השרון ממכללת "שערי משפט", המקום שבו כה אהבת ללמוד .
לכבודך, יקרה, החלטנו להירתם, ולאפשר לצעירים נוספים להמשיך את דרכך.
הילה יובל וירדן אהובינו יהי זכרכם ברוך.

ולסיום, ברצוני להודות בשם המשפחה לכל אלה שסייעו ותרמה ברוחב לב למימוש הערב הזה ולהנצחה המכובדת של יקירינו .
תודה מקרב לב.

דילוג לתוכן